Opinie o Nas
 • -100,00 zł
PlayStation METRO Exodus Edycja Kompletna PL BOX
 • PlayStation METRO Exodus Edycja Kompletna PL BOX
 • PlayStation METRO Exodus Edycja Kompletna PL BOX

PlayStation METRO Exodus Edycja Kompletna PS5 PL BOX

 • Platforma: PlayStation 5
 • PEGI: 18+
 • Tryb gry: Singleplayer
 • Gra w Polskiej wersji językowej

: GraPS5
: 1 Przedmiot
Ostatnie sztuki w magazynie
Cena:
199,99 zł
99,99 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Opis produktu

PlayStation 5 METRO Exodus Edycja Kompletna PL

Apple Beats Solo3 MNEN2ZM.jpg

NOWA GRA PLAYSTATION 5 METRO Exodus Edycja Kompletna PL BOX

Czas wydostać się z ruin wymarłej Moskwy i ruszyć w wielką podróż przez kontynent i postapokaliptyczną Rosję w największej przygodzie w uniwersum Metro stworzonej do tej pory.  Przemierzaj dzikie ostępy, przechodząc rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii zainspirowanej książkami Dmitrija Głuchowskiego, rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźną zimę nuklearną. Karta graficzna NVIDIA MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC 8GB GDDR6 RTX 3070 Ventus 3X OC 8G
https://gamefinity.pl/public/uploads/2021/05/exo2.jfif

Zbieraj potrzebne rzeczy i twórz nowe, żeby wzbogacić swój arsenał ręcznie wykonanej broni i zmierzyć się w trzymającej w napięciu walce taktycznej z wrogami, zarówno ludźmi, jak i mutantami.

Gra Metro Exodus Edycja Kompletna została ulepszona dla PlayStation 5. Oznacza to, że jest zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością nawet 4K i oświetleniem z ray-tracingiem oraz obsługą funkcji haptycznych kontrolera DualSense™. https://lowcygier.pl/wp-content/uploads/2021/10/metro-exodus-edycja-kompletna-ps5-facebook-scaled.jpg
https://allegro.stati.pl/AllegroIMG/PRODUCENCI/KOCH-MEDIA/Metro-Exodus-Edycja-Kompletna/a4-metro-exodus-edycja-kompletna.jpg

Gra ulepszona dla PlayStation 5 – zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością nawet 4K i oświetleniem z ray-tracingiem oraz obsługą funkcji haptycznych kontrolera DualSense™.

Pełne doświadczenie – obejmuje grę Metro Exodus i całą zawartość dodatkową: „The Two Colonels” i „Sam’s Story”.

Surwiwalowa rozgrywka typu sandbox – wydostań się z ruin wymarłej Moskwy i poznaj wciągającą historię łączącą styl klasycznych gier Metro z rozległymi, nieliniowymi poziomami.

Śmiertelnie niebezpieczne walki i skradanie się – zbieraj potrzebne rzeczy i twórz nowe, żeby wzbogacić swój arsenał ręcznie wykonanej broni i zmierzyć się w trzymającej w napięciu walce taktycznej z wrogami, zarówno ludźmi, jak i mutantami.

Poznawaj wrogi świat – wyrusz w podróż rozgrywającą się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej. Odkryj dzikie ostępy Rosji, stworzone z dbałością o takie detale jak cykl dnia i nocy oraz dynamiczna pogoda.


Specyfikacja:

 • Platforma:PlayStation 5
 • Gatunek: Akcji, FPS, FPP
 • Przedział wiekowy (PEGI): 18+
 • Tryby gry: Jednoosobowa (Singleplayer)
 • Nośnik: Blu-ray

Produkty powiązane