Opinie o Nas
  • -40,00 zł
MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB
  • MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB
  • MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB
  • MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB
  • MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB
  • MYSZ MYSZ COUGAR 700M EVO GAMING PRZWODOWA USB RGB

KLAWIATURA COUGAR AURORA S USB RGB MEMBRANOWA

Zapytaj o niższą cenę !!

: COU-KEY-AURO-S
: 11 Przedmioty
Cena:
269,99 zł
229,99 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

Opis produktu

KLAWIATURA COUGAR AURORA S RGB MEMBRANOWA

mysz m300.jpg

NOWA KLAWIATURA COUGAR AURORA S USB RGB MEMBRANOWA
(COU-KEY-AURO-S)

Cougar Aurora S – granie z komfortem

Cougar Aurora S to doskonała klawiatura dla graczy z trzech powodów – posiada ona szybki czas reakcji i wysoką precyzję, posiada szereg funkcji ułatwiających grę, a także znakomicie nadaje się do pisania. Co więcej, jej unikalny wygląd oraz znakomite podświetlenie RGB sprawiają, że Aurora S doskonale prezentuje się na biurku.

Podświetlenie RGB

Podświetlenie w klawiaturze Aurora S zapewnia doskonałą widoczność klawiszy w nocy, gwarantując efektywny gaming oraz doskonałą immersję. Do twojej dyspozycji oddano aż osiem unikalnych trybów oświetlenia, które możesz wybrać z wykorzystaniem klawisza funkcyjnego.

Karbonowa powierzchnia

Nietuzinkowego, futurystycznego wyglądu Cougar Aurora S nadaje powierzchnia imitująca karbon. Klawiatura pokryta tym dobrze znanym wzorem doskonale wpasuje się w resztę sprzętu, składającego się na gamingowe stanowisko.

Komfort i ergonomia

Podczas projektowania Aurory S dużą uwagę skupiono na zapewnieniu wysokiego komfortu zarówno w przypadku długiego grania, jak i długiego pisania. Membranowe przełączniki idealnie amortyzują każde naciśnięcie palcem, nie nadwyrężając ich. Cougar Aurora S stanowi zatem świetny wybór dla osób szukających ergonomicznej klawiatury.

Anti-Ghosting

Aurora S posiada wbudowaną funkcję anti-ghostingu, obejmujący 19 najważniejszych w grach klawiszy. Dzięki anti-ghostingowi aktywacja ich wszystkich naraz zostanie poprawnie zarejestrowana, co sprawdzi się nie tylko w przypadku gier zręcznościowych, ale także przy używaniu złożonych skrótów klawiszowych.

Predefiniowane skróty i dodatkowe funkcje

Zmęczony ciągłym wychodzeniem z gry na pulpit, aby zmienić podstawowe ustawienia? Dzięki klawiszowi funkcyjnemu FN oraz predefiniowanym skrótom masz pod kontrolą multimedia oraz inne rzeczy pod kontrolą z poziomu klawiatury! Dodatkowo Aurora S posiada wyjątkowo przydatną funkcję – blokadę klawisza Windows. Po jej aktywacji każda przypadkowa aktywacja tego przycisku nie zostanie zarejestrowana, byś mógł cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką lub pisaniem.


Mysz Trust Falx GTX154b.jpg

Główne cechy:    

- Podświetlenie RGB

- Karbonowa powierzchnia

- Predefiniowane skróty i dodatkowe funkcje

- Anti-Ghosting

Mysz Trust Falx GTX154e.jpg

Specyfikacja:
- Typ: Membranowa
- Anti-ghosting: 19 klawiszy
- Łączność: Przewodowa (1,6m)
- Interfejs: USB
- Kolor: czarny
- Podświetlenie: Wielokolorowy RGB
- Wymiary: 180 x 450 x 25 mm

Gwarancja : 24 miesiące

Produkty powiązane