Opinie o Nas
  • -40,00 zł
KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA
  • KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA

KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA

Zapytaj o niższą cenę !!

: COU-KEY-AT-X3-RG
: 10 Przedmioty
Cena:
569,99 zł
529,99 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

Opis produktu

KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 MECHANICZNA

mysz m300.jpg

NOWA KLAWIATURA COUGAR ATTACK X3 RGB MECHANICZNA (COU-KEY-AT-X3-RG)

Klawiatura Cougar Attack X3 RGB

Cougar Attack X3 RGB to klawiatura stworzona z myślą o wymagających graczach, dla których kluczowe obok doskonałej mechaniki pracy jest także jakość wykonania i oryginalny design. Wytrzymała konstrukcja z aluminium w połączeniu z podświetleniem RGB daje doskonałe efekty, a przełączniki Cherry MX Red gwarantują dobry feeling i działanie klawiszy z liniowym skokiem i wysokim punktem aktywacji.

Kiedy RGB spotyka się z aluminium

Wyposażona w dziewięć trybów podświetlenia oraz możliwość ich dowolnej konfiguracji, Cougar Attack X3 RGB zapewnia doskonałe wrażenia wizualne, dodatkowo potęgowane przez refleksy odbijającego się światła od metalowego topu. Całym systemem oświetlenia zarządzać można z poziomu klawiatury, z wykorzystaniem skrótów klawiszowych, a także z poziomu systemu, za pomocą dedykowanej aplikacji Cougar UIX

Cherry MX Red

Użyte w Cougar Attack X3 RGB przełączniki mechaniczne Cherry MX Red to idealne rozwiązanie do wszelkiej maści gier komputerowych. Do naciśnięcia wymagają one zaledwie siły 45 g, a punkt aktywacji znajduje się na wysokości 2 mm. Ich liniowy skok zapewnia szybkość i lekkość, a także pozwala na wielokrotną aktywację bez konieczności ich powrotu do pozycji pierwotnej. Cherry MX Red są także ciche.

N-Key Rollover

W grach często wymagane jest stosowanie rozbudowanych kombinacji wciskanych klawiszy. W odpowiedniej ich interpretacji pomaga pełen anti-ghosting, inaczej zwany n-key rolloverem. O ile inne klawiatury często posiadają limit kilku/kilkunastu wciśnięć jednocześnie, w przypadkuCougar Attack X3 RGB aktywacja dosłownie wszystkich klawiszy w tym samym momencie zostanie poprawnie zarejestrowane.

Podkładka pod nadgarstki

O maksymalny komfort podczas wielogodzinnej rozgrywki zadba dołączana do zestawu podkładka pod nadgarstki z odpowiednim wyprofilowaniem. Gumowe pokrycie gwarantuje, że twoje dłonie zawsze spoczywać będą we właściwym położeniu, by dostęp do klawiszy WASD i innych był szybki oraz wygodny.

System Cougar UIX

Intuicyjna aplikacja Cougar UIX daje Tobie dostęp do konfiguracji podświetlenia, ustawiania makr oraz skrótów klawiszowych. Dodatkowo możliwość zapisywania ustawień z wykorzystaniem trzech osobnych profili pozwala na ustawienie działania klawiatury w zależności od gry.


Mysz Trust Falx GTX154b.jpg

Główne cechy:    

- Podświetlenie RGB

- Karbonowa powierzchnia

- Predefiniowane skróty i dodatkowe funkcje

- Anti-Ghosting

Mysz Trust Falx GTX154e.jpg

Specyfikacja:
- Typ: Mechaniczna
- Przełącznik: Cherry MX Red
- Programowanie klawiszy: Tak
- Tworzenie makr: Tak
- Anti-ghosting: Tak, pełny
- Materiały: Aluminium + tworzywo
- Podpórka pod nadgarstki: Tak
- Łączność: Przewodowa (1,6m)
- Interfejs: USB
- Kolor: czarny
- Podświetlenie: Wielokolorowy RGB
- Wymiary: 180 x 450 x 25 mm

Gwarancja : 24 miesiące

Produkty powiązane