Opinie o Nas
  • -100,00 zł
EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI KAPSUŁKOWY BONITA CZERWONY
  • EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI KAPSUŁKOWY BONITA CZERWONY
  • EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI KAPSUŁKOWY BONITA CZERWONY

EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI KAPSUŁKOWY BONITA CZARNY

Zapytaj o niższa cenę !!

: Bonita
: 10 Przedmioty
Cena:
599,99 zł
499,99 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Opis produktu

EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI


BOSCH TCA 5309.jpg

NOWY EKSPRES DO KAWY TIZIANO BONINI KAPSUŁKOWY BONITA

Ekspresy BININI


System Bonini Club to opatentowany system zaprojektowany, aby zrobić idealną kawę. Nasze maszyny są eleganckie i niezawodne, ponieważ są w 100% zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech. Niepowtarzalny aromat słynnych mieszanek Caffè Bonini jest uchwycony w chronionej przez siebie technologii, aby zapewnić satysfakcjonującą i świeżą kawę.

• Kapsuła zamknięta barierą

• Wyprodukowane we Włoszech

• 18 miesięcy przechowywania

• Specjalny stożkowy kształt dozuje kawę, tworząc efekt wirowy, dając ci możliwość uzyskania większej pianki i bardziej intensywnego smaku.

• Rozmiar kapsułki Bonini Club pozwala nam na opracowywanie aromatycznych kaw, herbat i napojów rozpuszczalnych (czekolada, mleko itp.) Oferujących szerszą gamę produktów.

• Nasza kapsuła jest chroniona patentem.

BOSCH TCA 5309a.jpg
BOSCH TCA 5309b.jpg

SZEROKI ZAKRES MIESZANEK


Jakość naszej kawy należy przypisać starannie dobranym ziarnom kawy, zarówno arabice, jak i robusty. Pierwszy jest słodki i pachnący, drugi jest mocniejszy i niezbędny dla typowej pianki prawdziwego włoskiego espresso. Po procesie pieczenia nasi eksperci od kawy wykonują najważniejszy i najbardziej artystyczny krok w produkcji naszej kawy: mieszanie.

Oprócz naszej klasycznej kawy oferujemy 10 mieszanek kawy smakowej, 10 napojów rozpuszczalnych i 10 różnych herbat..

IDEALBY DO HOTELI


Z dumą przedstawiamy światu kapsułę BONINI CLUB ORIGINAL. Ten całkowicie nowy system MADE IN ITALY został zaprojektowany specjalnie jako idealne rozwiązanie dla hoteli i restauracji. Przestrzeń ma zasadnicze znaczenie w hotelu i do tej pory nie jest łatwo znaleźć wyjątkową usługę stosowaną we wszystkich obszarach, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości oczekiwanej od włoskiej kawy.
BOSCH TCA 5309e.jpg
https://e.allegroimg.com/s720/03d127/e65db2bc48fdae3d4e76817444ae

Prostota obsługa

Kapsułki BONINI  pasują wyłącznie do ekspresów działających w oparciu o system Nespresso. Umieszczając kapsułkę w ekspresie i wybierając odpowiedni program, uzyskujemy doskonałą włoską kawę BONINI w postaci espresso -40 ml- lub wydłużonej lungo-100ml.

Jakość producenta


Palarnia Caffe Bonini dokłada wszelkich starań by jej produkty były pozycjonowane wśród klientów na najwyższym poziomie, zachowując doskonały stosunek zarówno ceny, jak i jakości. Tajemnicę palarni Bonini kryje wykorzystywanie najlepszych ziaren kawy, które pochodzą z dwóch znanych mieszanek: Arabiki i Robusty. Pierwsza jest słodka i pachnąca, a druga wyraźniej znacząca i zdecydowana w smaku. Sztukę przygotowania i tożsamość kawy Bonini odnajdujemy podczas najważniejszego etapu produkcji kawy to jest mieszania. Mieszanki Bonini to wciąż udoskonalana gama przekazywanych rodzinnie receptur.
BOSCH TCA 5309f.jpg
 

 BOSCH TCA 5309.jpg

Specyfikacja:

Producent: TIZIANO BONINI
Model: BANITA
Kolor: Czarny
Typ urządzenia: Kapsułkowy
Ciśnienie: 19 Bar
Funkcje:
Automatyczne wyłączanie
Funkcja gorącej wody
Sterowanie mechaniczne

 Dodatkowe informacje:
programowalne porcje kawy,  suwak do wprowadzania kapsułek, możliwość montażu filtra wody, energooszczędny
Gwarancja:  12 miesiące

Oryginalny produkt zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech

Produkty powiązane