Opinie o Nas
  • -120,00 zł
  • Nowy

MYSZ PRZEWODOWA USB MIONIX CASTOR FRENCH FRIES GAMING

Oryginalne opakowanie, mysz fabrycznie nowa

: MNX-01-26005-G
: 6 Przedmioty
Cena:
169,99 zł
49,99 zł Zniżka 120,00 zł
Brutto

Opis produktu

MYSZ MIONIX CASTOR FRENCH

mysz MIONIX CASTORr.jpg

NOWA MYSZ PRZEWODOWA MIONIX CASTOR FRENCH FRIES USB GAMING 5000DPI

Mysz przewodowa Mionix Castor

Ergonomiczny design myszy Mionix Castor sprawia, że dłoń spoczywa na niej naturalnie, dopasowując się do kształtu obudowy. Boczny panel pokryto teksturowaną gumą dla zwiększenia przyczepności, dzięki czemu mysz nie wyślizgnie się nawet z wilgotnej dłoni. Urządzenie wyposażono w programowalne przyciski boczne, górny oraz przełącznik ukryty w rolce. Mało tego, lekka konstrukcja myszy Castor sunie po powierzchni roboczej praktycznie bez oporów, co zapewnia rewelacyjną precyzję i komfort pracy.

Precyzyjna technologia czujnika Pixart

Wyjątkowa precyzja działania myszy Mionix Castor to zasługa uznanego sensora optycznego Pixart PMW3310. Maksymalna czułość 5000 DPI pozwala rewelacyjnie odwzorować ruch kursora. Błyskawiczny czas reakcji poniżej 1 ms sprawia, że Castor może popisać się wyjątkową wszechstronnością, równie dobrze sprawdzając się podczas pracy, jak i intensywnej gry. Dodatkowym atutem myszy jest możliwość regulacji czułości w 50-stopniach, a także możliwość zapisania ustawień sensora oraz przycisków w pamięci urządzenia..

6 wygodnych przycisków

Liczba przycisków w myszce komputerowej może decydować o komforcie jej użytkowania, tempie pracy, jak również o wynikach w grze. Ten model myszy został wyposażony w 6 przycisków, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracę i rozrywkę. Przyciski boczne mogą służyć do cofania lub ponawiania wykonanych akcji, a w grach przydadzą się np. do szybkiej wymiany wyposażenia postaci. Myszki komputerowe z 6 przyciskami są chętnie wybierane zarówno do pracy, jak i do gier oraz wielu innych zastosowań.


Łączność przewodowa

Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany. Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

MIONIX CASTORaa.jpg

Specyfikacja:
Typ myszy:  Dla graczy
Łączność: Przewodowa
Liczba przycisków : 6
Pokrętło : 1
Sensor: Optyczny
Rozdzielczość: 5000 dpi
Interfejs: USB
Profil: Praworęczny
Dodatkowe informacje :Ergonomiczna konstrukcja, Przełączniki Omron, 1 ms czasu reakcji, Wbudowana pamięć, Regulacja rozdzielczości DPI

Gwarancja : 24 miesiące
Oryginalne opakowanie mysz fabrycznie nowa

Produkty powiązane