Opinie o Nas
EDGE MASTER OSTRZAŁKA DO KRAWĘDZI SLED DOGS
  • EDGE MASTER OSTRZAŁKA DO KRAWĘDZI SLED DOGS

EDGE MASTER OSTRZAŁKA DO KRAWĘDZI SLED DOGS

: wosk spray
: 10 Przedmioty
Cena:
109,99 zł
Brutto

Opis produktu

SLED DOGS EDGE MASTER


NOWOŚĆ NOWA OSTRZAŁKA DO KRAWĘDZI SLED DOGS EDGE MASTER

  EDGE MASTER Ostrzałka do krawędzi to podstawowe narzędzie do przygotowania SLED DOGS do sezonu zimowego. Rolki na śnieg, podobnie jak narty, łyżwy czy snowboard dla precyzyjnej jazdy potrzebują naostrzonych krawędzi. Wymagają także ostrzenia przed każdym sezonem. Jeśli chcesz stale cieszyć się pełną precyzją i kontrolą podczas jazdy na SLED DOGS systematycznie korzystaj z zestawu do ostrzenia krawędzi. Ostrzenie pozwala wygładzić wyszczerbienia i usunąć z krawędzi wgniecenia powstałe w trakcie jazdy.  Konstrukcja ostrzałki zapewnia sprawne ostrzenie krawędzi o kącie 90 stopni. Zestaw z powodzeniem może być stosowany zarówno do SLED DOGS, jak i do innych sprzętów sportowych wyposażonych w metalowe krawędzie – typu narty czy snowboard. Jeżeli jeździsz profesjonalnie z pewnością poczujesz różnicę w jeździe z naostrzonymi krawędziami.  Ostrzyć krawędzie płóz rolek na śnieg możesz samodzielnie. To właśnie umożliwia Ci zestaw do ostrzenia krawędzi SLED DOGS. Możesz je także oddać do serwisu narciarskiego, gdzie wykonają tę usługę dla Ciebie.

Sled Dogs HYGENa.jpg
Sled Dogs K9 RABId_1.jpg

Po co Ci ostrzałka do krawędzi SLED DOGS:

  • Samodzielnie przygotowujesz swoje rolki na śnieg do sezonu. Jeśli jeździsz często w snowparku i wykonujesz ewolucje także na rampach możesz potrzebować ostrzyć SLED DOGS częściej. Sprzęt ten będzie potrzebny szczególnie snowskaterom posiadającym model K9 RABID czy HYGEN. 
  • Ostre krawędzie płóz rolek na śnieg to pewność jazdy i precyzja wykonania wszelkiego rodzaju ewolucji.
  • Z zestawu EDGE MASTER możesz korzystać także do ostrzenia krawędzi innych swoich zimowych sprzętów – nart czy snowboardu.

Warto dbać o swoje rolki na śnieg

Dla właściwej pielęgnacji SLED DOGS, oprócz stosowania zestawu do ostrzenia krawędzi należy dbać o konserwację płóz rolek na śnieg. Tu polecamy szczególnie wosk PRO WAX i wosk EASY WAX przeznaczony do codziennego stosowania. Znaczenie ma także przechowywanie i sposób transportu SLED DOGS. Tu sprawdzi się DOG HOUSE – plecak skonstruowany pod potrzeby rolek na śnieg. Do codziennego stosowania polecamy DOG APARTMENT – niewielki i funkcjonalny plecak do wygodnego przenoszenia SLED DOGS i akcesoriów potrzebnych na stok.

Sled Dogs HYGENb.jpg

Produkty powiązane