Opinie o Nas
EASY WAX SPRAY WOSK W PŁYNIE SLED DOGS
  • EASY WAX SPRAY WOSK W PŁYNIE SLED DOGS
  • EASY WAX SPRAY WOSK W PŁYNIE SLED DOGS

EASY WAX SPRAY WOSK W PŁYNIE SLED DOGS

: wosk spray
: 10 Przedmioty
Cena:
54,99 zł
Brutto

Opis produktu

SLED DOGS EASY WAX SPRAY


NOWOŚĆ NOWY WOSK W PŁYNIE SLED DOGS EASY WAX SPRAY

  EASY WAX SPRAY Łatwy w użyciu – występujący w formie sprayu – zaawansowany technologicznie, uniwersalny wosk w płynie. Sprawdzi się podczas wszystkich warunków śniegowych. Znacząco poprawia poślizg i chroni płozy przed drobnymi uszkodzeniami. W trakcie aplikacji nie wymaga ogrzewania.

Sled Dogs HYGENa.jpg
Sled Dogs K9 RABId_1.jpg

Jak stosować wosk na płozy EASY WAX:

  • zaaplikuj EASY WAX równomiernie na cały ślizg. 
  • pozostaw na 2 minuty do wyschnięcia.

  Po takiej operacji SLED DOGS są gotowe do jazdy.  Easy Wax jest preparatem, który nakłada się niezwykle prosto – wystarczy równomiernie spryskać całą powierzchnię płozy i pozostawić na 2-5 minut do wyschnięcia. Wosk został stworzony z myślą o snowskaterach używających rolek na śnieg Sled Dogs, ale z powodzeniem może być używany również do nart zjazdowych i biegowych czy snowboardów.  Easy Wax to preparat ekologiczny i nietoksyczny, który można stosować codziennie. Dla pełnej konserwacji płóz zalecamy PRO WAX – preparat do wprasowania w płozy, który wypełnia niewielkie ubytki oraz zabezpiecza przed dalszym uszkodzeniem płóz.

EASY WAX SPRAY

Możesz stosować na wszystkich modelach SLED DOGS – preparat szczególnie polecamy do modeli przeznaczonych do szybkiej jazdy typu HYGEN i K9 RABID, chociaż jego właściwości docenią także kobiety korzystające z modelu LUNDE.

Sled Dogs HYGENb.jpg

Produkty powiązane