Opinie o Nas
 • -100,00 zł
 • Nowy
FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13
 • FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13
 • FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13
 • FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13
 • FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13

FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA FWT13

 • Kolor/Motyw:Zwierzęta
 • Wymiary:Wymiary po rozłożeniu: 68 x 45 x 80 cm
 • Wiek:Od narodzin
 • Płeć:Dla chłopców, Dla dziewczynek

: FWT13
: 8 Przedmioty
Cena:
279,99 zł
179,99 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Opis produktu

FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM


9cb9-5e5f-4749-9abb-bf425cdc4580_large.j

NOWA FISHER PRICE MATA Z PIANINKIEM MUZYCZNE ZWIERZĄTKA (FWT13)

Podaruj dziecku radosną zabawę dzięki tej wyjątkowej macie gimnastycznej z pięcioma podświetlanymi klawiszami pianinka, łukiem do zawieszania zabawek i czterema muzycznymi ustawieniami, dzięki którym Twój maluch może bawić się w rytm muzyki aż przez pierwszych kilka lat życia. Gdy z czasem dziecko zacznie obracać się z plecków na brzuszek, a następnie siadać przy pianinku, możesz na bieżąco zmieniać muzykę i treści edukacyjne. Technologia „Poziomy nauki” pozwala modyfikować treści edukacyjne, aby dopasować je do wieku i etapu rozwoju malucha, a realistyczne dźwięki pianinka zachęcają Twojego małego Mozarta do tworzenia własnych kompozycji. Możesz nawet odłączyć pianinko i zabrać je ze sobą. Zabawa, która rozwija. Zmysły: Różnorodne wyraziste kolory, liczne faktury i wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi stymulują i angażują rozwijające się zmysły dziecka. Sprawność ruchowa: Kopanie, sięganie i podpieranie się pomaga maluchowi ćwiczyć rozwijające się mięśnie. Ciekawość i zadziwienie: Przyjemne czynności, takie jak naciskanie klawiszy pianinka czy słuchanie radosnych melodii, sprawią, że maluch będzie z radością powracać do zabawy na macie. Wczesna nauka: Twój maluch kopie i świetnie się bawi, słuchając przy tym wypowiedzi i piosenek na temat tego, co widzi, i ucząc się o kolorach, kształtach, liczbach i zwierzętach.

dabd-9875-4581-9d9c-dffe8fe59978_large.j

Mata z funkcją nauki poprzez muzykę i słyszane treści edukacyjne, które można dostosować odpowiednio do wieku. Dziecko podczas zabawy poznaje nowe słowa i zapamiętuję. Pobudza to malucha do wypowiadania pojedynczych słów oraz zdań. Zestaw edukacyjny w języku polskim.

Chodzik Fisher Price Chodzik-Jeździk Szczeniaczka Uczniaczka X6838 

Dołączone do maty pianino pozwala dziecku na tworze swoich własnych kompozycji muzycznych. Rozwija się u niego zmysł słuchu i poczucie rytmu. Może to w przyszłości rozwinąć u niego chęć do nauki muzyki. Pianinko można łatwo odłączyć od zestawu.

FISHER PRICE SZCZENIACZKOWY JEŹDZIK X68

Producent: Fisher Price
Kod Produktu: FWT13
Przedział wiekowy: od 6 miesięcy
Wymiary po rozłożeniu: 68 x 45 x 80 cm
Rodzaj produktu: Mata edukacyjna
Płeć: Dla chłopców Dla dziewczynek
Dodatkowe funkcje: Efekty dźwiękowe, Efekty świetlne, 4 tryby muzyczne
Zasilanie: Bateria AA x3.
  Załączone akcesoria: Baterie w zestawie,Lusterko,Pałąk,Gryzaki,Miękka nadająca się do prania w pralce mata,Duża klawiatura z 5 podświetlanymi klawiszami